Yeni
Prison Empire Tycoon  Idle Game APK indir

Prison Empire Tycoon Idle Game

0 Oy Verildi
Evet arkadaşlar hazırsanız oyuna başlayalım?  ; ) En iyi kral sensin.. Bu oyunda sana başarılar diliyorum #coo! : p

Bir hapishaneyi kontrol edebilecek ve hapishane kralı olabilecek misiniz?

İşletmenin dizginlerini tutun ve dünyanın dört bir yanındaki reformcu mahpuslar haline gelin.

Düşük güvenlikli küçük bir cezaevi işletmeye başlayın ve itibarınızı arttırmak için çok çalışın. Her ayrıntıyı geliştirin ve mütevazı hapishanenizi en tehlikeli mahkumlar kontrol altında olan yüksek güvenlikli bir hapishaneye dönüştürün.

Tesisinizin ihtiyaçları ile ilgilenin ve iç çatışmalar olmadan işinizi genişletmek için uygun kararları alın. Hapishane bahçesini büyütün, yönetim bölümünü özelleştirin, gardiyanlara güvenlik ekipmanı sağlayın, hatta hücrelerin havalandırmasını iyileştirin. Her seçimin cezaevi üzerinde bir etkisi olacaktır. Boşta kalan paranızı akıllıca yatırın.

Mahkumun Temel İhtiyaçlarını Karşılayın:


Mahkumlar, ayaklanmalardan ve kaçış planlarından kaçınmak için yönetmeniz gereken kişisel niteliklerin göstergelerine sahiptir. Hücrelerini yükseltin veya daha iyi yataklar ekleyin ve konforlarını artırın; biraz kitap rafı satın alın, basketbol sahası inşa edin ya da onları eğlendirmek için telefon kulübeleri kurun; iyi beslenmiş mahkumlara sahip olmak için karınızı daha iyi bir mutfağa ve daha iyi yemeklere harcayın; tesisleri temiz tutun ve iyi hijyen sağlamak için yeni duşlar alın.

PERSONELİNİZİ YÖNETİN:

Cezaevinizin verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacak. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize bağlı olarak çalışanları işe alın veya kovun. Mutfak çalışanları, doktorlar, inşaatçılar, kapıcılar veya gardiyanlar ile ofis çalışanlarını istihdam edin. Her departman işinizdeki temel ihtiyaçları karşılayacaktır ve hapishanenizi karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz.

TESİSLERİNİZE YATIRIM YAPIN:


Mahkmatmlar ve personel, gelişim için iyi bir vizyona sahip harika bir yöneticiye ihtiyaç duyar. Daha iyi çalışma koşullarına sahip olmak için personel departmanlarını iyileştirin ve yükseltin: bakım odası, ofisler, mutfak, revir, çamaşır odası veya güvenlik bölgesi. Mahkumları unutmayın: Duşlarını, cezaevi bahçesini yükseltin, yeni sektörler açın, hücre modülleri ekleyin, ziyaret odasını ve kantini geliştirin. Su ve elektrik kaynaklarını kontrol altına alın ve hapishanenizi daha rahat hale getirin.

CEZA İNFAZINIZI GÜVENLİ TUTUN:

İsyanları kontrol ederek ve savaşarak iyi bir üne sahip olun. Hükümlülerinizi mutlu etmek ve gardiyanlarınıza iyi koruma ekipmanı sağlamak için hapishanenizi akıllıca çalıştırın. Gerekirse izolasyon hücresinden kaçmayı ve kullanmayı deneyebilecek tehlikeli tutsakların farkında olun.

BAŞARILACAK REHABİLİTAT PRİSONLARI:

Mahkumların reformu sayesinde para kazanın ve boş karlar elde edin. Hükümet ve toplum seninle gurur duyacak! İş stratejiniz sayesinde itibarınızı artırın ve daha büyük hapishaneler için teklifler alın.

Eğer yönetim ve boşta oyunları seviyorsanız, Prison Empire Tycoon'un tadını çıkaracaksınız! Bir hapishane işletmesini kârlı sonuçlarla büyütmek için stratejik kararların alınması gereken, oynaması kolay bir oyun. Küçük ve mütevazı bir hapishaneden başlayarak imparatorluğunuzu geliştirin ve tesislerinizdeki görünür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi yüksek güvenlikli hapishanesine dönüştürün ve dünyanın en iyi hapishane yöneticisi olun!


Prison Empire Tycoon Idle Game APK indir

Prison Empire Tycoon Idle Game isimli içeriği APK indirmek için aşağıdaki indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

Prison Empire Tycoon  Idle Game indir
Prison Empire Tycoon Idle Game İndirmek için Lütfen 5 saniye bekleyin.
Benzer İçerikler
Prison Empire Tycoon
Prison Empire Tycoon
Prison Empire Tycoon apk indir ve Oyun tam olarak bir hapishane yönetim oyunudur.
Yeni
Kelime Kaçış
Kelime Kaçış
Kelime Kaçış oyunu adı üstünde bir kelime oyunudur.
Yeni
Idle Mafia Tycoon Para Hilesi MOD APK 0.3.6
Idle Mafia Tycoon Para Hilesi MOD APK 0.3.6
Idle Mafia Tycoon Para Hilesi MOD APK 0.3.6 indir
Idle Fitness Gym Tycoon
Idle Fitness Gym Tycoon
Idle Fitness Gym Tycoon fitness ve spor yapma oyunudur.
Yeni
Idle Factory Tycoon Hileli MOD APK 1.83.1 - SINIRSIZ PARA
Idle Factory Tycoon Hileli MOD APK 1.83.1 - SINIRSIZ PARA
Idle Factory Tycoon Hileli MOD APK 1.83.1 - SINIRSIZ PARA Hileli Bir bütün olarak bir imparatorluk
(0) Yorum Yapıldı
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız