İzomania.com Uyar ve Kaldır içeriği hakkındaki yazılar.
izomania.com, hukuka, yasalara, kişilik haklarına ve telif haklarına saygılı olmayı en önemli amaç olarak kendisine edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu neden ile, sitemizde ki  ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olmuş olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünmüş olan hak sahipleri veya meslek birlikleri;

info@izomania.com e-posta adresinden veya sitemizin "Reklam ve İletişim" kısmından bize ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılmış olan talep ve şikayetler Hukuk Müşaviri’miz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülmüş olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan Kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler de ayrıca sağlanacaktır.

- İZOMANİA